Frajeři ve Vegas ke stažení

Komedie Frajeři ve Vegas (Frajeri vo Vegas) v mnohém připomíná první díl Pařba ve Vegas. Ještě před trojnásobnou recyklací, když se na tuto super komedii dalo bezproblémů dívat. Opět zde máme Las Vegas, 4 hodně dobré kamarády a jeden pořádný mejdan jako rozlučku se svobodou. Film Frajeři ve Vegas režírova Jon Turteltaub, který má na svědomí například Wall Street: Peníze nikdy nespí.

Premiéra 19.12.2013

Jediná změna je pouze v tom, že všem aktérům je silně přes šedesát let.

Bohatý právník a zapřísáhlý starý mládenec (Michael Douglas) se rozhodne oženit se svou o polovinu mladší partnerkou. Z prosluněného Malibu proto obvolá starou partu a pozve je na krátkou dovolenou do města neřesti. Robert De Niro, Morgan Freeman i Kevin Kline přislíbí, že se do Las Vegas dostaví.

Frajeři ve Vegas

Čas však nezastavíš a zážitky z mládí se po příjezdu rychle rozplynou. Oblíbené kasíno je dávno zavřeno, ve strip baru vystupuje úplně někdo jiný a vše je na staré páprdy až příliš obří, hlučné a rychlé. Každý z nich je navíc naladěn na trošku jiné notě a to hlavně kvůli zdravotnímu stavu. Podaří se jim podmanit Las Vegas, jako za starých časů?

Frajeři ve Vegas online (104 min)

Leave a Reply

Your email address will not be published.