Hobit Šmakova dračí poušť ke stažení

Po jednom roce úpěnlivého čekání zde máme druhé pokračování filmové série Hobit Šmakova dračí poušť. Musím se přiznat, že jsem roční čekání nedokázala překonat a ihned po premiéře prvního dílu stáhla knižní předlohu v audio podobě. Hodně mě překvapilo její pohádkově dětské ražení :-(. Čekat na poslední díl Hobit: Tam a zase zpátky do 18.12.2014 mi nebylo příliš po chuti.

Statečný hobit Bilbo Pytlík je vybaven kouzelným prstenem, který ho umí udělat neviditelným. Společně s kamarádem Gandalfem a třinácti statečnými trpaslíky putují k Osamělé hoře. Nebývalé trpasličí bohatství tam pro sebe střeží hrozivý drak Šmak.

Než však dojde k závěrečnému souboji mezi drakem Šmakem a trpaslíky, je potřeba urazit velkou vzdálenost a překonat plno nástrah. Bilbo se o prstenu zatím nikomu nezmínil. V kolektivu trpaslíků si s každou zázračnou pomocí, kdy se tento lupič dokáže proplížit nespozorován, získává velkou pozornost a uznání. Už to není ten zbytečný člen výpravy. Právě při útěku ze zajetí lesních elfů zaperlí naplno a vymyslí geniální únikový plán v sudech.

Premiéra filmu Hobit 2 je 12.12.2013.

Trailer na Šmakova dračí poušť

Leave a Reply

Your email address will not be published.