Komedie Blízko od sebe online

Na komedii Blízko od sebe jsem se hodně těšila. Nejen kvůli herečce Julia Roberts, ale hlavně kvůli režisérovi John Wells, který stojí za americkou verzí televizního seriálu Shameless. Jeho umění vyobrazit rodinné problémy je přímo skvostné.

Film Blízko od sebe je o smutné rodinné sešlosti rodiny Westonových. V rodinném době v prosluněné Oklahomě se sejdou na pohřeb otce. Byl to opilec a příležitostný básník. Jak zemřel? Spáchal sebevraždu. Nejedná se o příliš překvapující zprávu, pokud vezmete v potaz jeho konfliktní mrchu manželku jménem Violet (Meryl Streep). Mezi její pravidelnou zábavu při jakýchkoliv rodinných sešlostech patří rozdmýchávání naprosto nesmyslných konfliktů se svými 3 dcerami (J. Lewis, J. Nicholson a J. Roberts).

Na každé z nich si Violet dokáže vybrat to nejzranitelnější místo a pak na něj udeří debilními otázkami. U jedné z nich je to hroutící se manželství, druhá miluje svého bratrance a ta poslední se právě zasnoubila. Ačkoliv se svatební téma na pohřební sešlosti příliš nehodí, není schopna mluvit o ničem jiném.

Blízko od sebe trailer s titulky

Leave a Reply

Your email address will not be published.