Vampýrská akademie online

Vampýrská akademie (Upírska akadémia) je film z kategorie Twilight a dle trailerů to bude ještě větší hrůza, než samotná série Twilight. Takže pokud se Vám nelíbily osudobé příběhy zamilovaného trojúhelníku, tak snad ani nepokračujte ve čtení 🙂. Pokud na drohou stranu jako já žerete jakýkoliv seriál nebo film s jakoukoliv upírskou zmínku, směle do stahování této akční fantasy magórie.

Předlohou filmu je kniha od autorky Richelle Mead. Tak si pojďme v kostce shrnout úchvatný příběh. V našem světě žijí 3 druhy vampírů. Dhampáři jsou napůl člověkem a napůl vampýrem. Jednou takovou dhampýrkou je i dívka Rose Hathawayová. Údělem dhampýrů je chránit moroje a to se dostváme k druhu č. 2. Dhampíři nejsou zlí. Jejich povaha je klidná a navíc neoplývají vampírskou nesmrtelností, takže ochrana od dhampýrů se jim náramně šikne. A před čím je je potřeba chránit? Tak to se dostáváme k poslednímu typu a tím budou Strigoji. Strigojové jsou krvežížniví. Pokud jste se ještě neztratili, tak se asi opravdu hodláte na tuto šílenost podívat :-).

Rose se kamarádí s princeznou Lissou, která je morojskou princeznou. Kvůli strachu o život Lissy, obě 2 kamarádky uprchly z vampýrské akademie, protože Lissa tam byla v konstantním ohrožení na životě. 3. frakce strigové ji touží zabít, protože jako princezna jim překáží na cestě k ovlátnutí vampýrského světa. Její nejlepší kamarádka Rose je však díky vampýrské a lidské kombinace dostatečně silná, aby se Strigoji dokázala bojovat. V příběhu nechybí ani láska, to když Rose bude muset odpálkovat frajera, aby mohla 24×7 sledovat nej kámošku.

Vampýrská akademie trailer online

1 thought on “Vampýrská akademie online”

  1. Vampirská akademie je užasná.Má nejlepši herečka je Rose.Ale i má sestra by si přála aby byl i druhy díl.Prala bych si aby byla Rose a Dimitrij spolu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.