Walter Mitty a jeho tajný život ke stažení

Podle jednoho odborníka na csfd letos nenajdeme poctivější film v rámci svého žánru. Ono to tak asi bude :-). V dobrodružné fantasy komedii Walter Mitty a jeho tajný život si zahrál hlavní postavu Ben Stiller a pro jistotu si toto dílko i zrežíroval.

Walter Mitty a jeho tajný život

Walter Mitty je věcný snílek. Než by podnikl něco dobrodružného, raději o tom sní nebo chvíli přemýšlí. V jeho představách vidí sám sebe jako nebojácného romantického dobrodruha bojujícího za spravedlnost. Často někoho zachrání nebo ohromí. Obvykle sympatickou kolegyni z práce. Ve skutečném světe Walter pracuje na pozici foto editora v magazínu Life. O dechberoucí fotografie nejrůznějších lokalit nemá v práci nouzi.

Hlavní nadřízený je blbeček k pohledání a když se ztratí důležitý negativ fotografie k obálce magazínu, musí ho Walter najít nebo dostane vyhazov. Bohužel na fotografii je slavný fotograf Sean O´Connell (Sean Penn). Na jednom místě nezůstává příliš dlouho a neustále putuje okolo celého světa a fotografuje nejzapadlejší místa. Walterovi se tak naskytuje otevřená možnost vydat se na opravdové dobrodružství. Není to ani tak ze strachu o ztracení práce, jako spíše o potřebném životním náboji.

Walter Mitty a jeho tajný život je příjemný film pro celou rodinu

Trailer Walter Mitty a jeho tajný život

Leave a Reply

Your email address will not be published.